Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2024-04-19 19:36:25

KosaRad

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2024-04-14
Posty: 3
Punktów :   

czym dla mnie jest PRAWDZIWE BDSM?

Słuchajcie!
Zacznę od tego, że jestem miłośnikiem mixed wrestling (MX). Dla tych, którzy nie wiedzą czym to się je, spieszę  z wyjaśnieniem. MX to forma dominacji fizycznej polegająca na walce wręcz, w której partner(ka) wygrywając staje się stroną dominującą. Odmian tego jest tyle ile stron na webie. Generalizując: sub zostaje sprowadzony do parteru mimo jego oporu, przygwożdżony do ziemi lub pokonany w jakikolwiek inny sposób. Krótko mówiąc zdominowany przez silniejszego tudzież po prostu LEPSZEGO partnera tej "awantury". Ot co. I teraz....
Poszukuję od lat odpowiedzi. Dlaczego tak mnie fascynuje femdom skoro MX jest od tego jak Piła od Zakopanego?
Powiem Wam czemu. Przynajmniej w moim wypadku. Jak się okazało (mój prywatny research) ja lubię PROCES przejmowania kontroli a nie tylko stan kiedy ta kontrola już jest przez dominę sprawowana !!!!
Ostatnio pisałem z dominą z ogłoszeń. Prosiłem o dominację ALE  (!) wpierw muszę doświadczyć aktu przejmowania kontroli nade mną. Odpisała, że skoro jestem niewolnikiem to mam mieć przyjemność z faktu, że ona jest moją Panią,  a ja jej sługą. OK. Ale nie w moim przypadku. MX pomogło mi zrozumieć, że dla mnie bycie wykorzystywanym przez Panią to sens BDSM w moim pojęciu ale pod warunkiem, że wcześniej Ona (DOMINA) tą władzę sobie wywalczy! Nie musi to być droga z użyciem siły fizycznej! Może być to sposób socjologiczno-psychiczny, omotanie, uzależnienie, przewaga psychiczna, silna wola itp. TO JEST DLA MNIE ISTOTA DOMINACJII.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.total-wrestling.pun.pl www.matematyka2010.pun.pl www.niewielkiazyl.pun.pl www.sosnicagliwice.pun.pl www.astra-club.pun.pl