Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-02-15 20:51:20

Dorcas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-15
Posty: 6
Punktów :   

Witam serdecznie z krakowa

Witam serdecznie wszystkich

Po dłuższej nieobecności w świecie BDSM stwierdziłem iż siedzi on za głęboko w mej duszy i trzeba pozwolić mu się rozwijać.

Jestem Początkującym Maserem który tak naprawdę szuka swej drogi. Jestem pewien iż z pomocą innych użytkowników uda mi się odnaleźć swoją drogę.

Offline

 

#2 2015-02-16 10:51:30

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie z krakowa

Mam nadzieję, że odnajdziesz to czego poszukujesz i dasz nam się trochę lepiej poznać

Wiele osób odrzucało BDSM by potem do niego wrócić. Dla wielu osób działa to dobrze - mam nadzieję, że podobnie będzie z Tobą

Offline

 

#3 2015-02-17 08:41:40

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Witam serdecznie z krakowa

Witaj i "rozmawiaj" z nami jak najczęściej

Offline

 

#4 2015-02-19 19:52:41

Dorcas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam serdecznie z krakowa

Witam

Ze mna jest troszke inaczej. Otoz nie odrzucilo mnie, ale nie bylem jeszcze gotów. Musiałem poprostu upłynąć troche czasu, i duzo przemyśleń. Musiałem tez uporządkowaćkilka spraw.

I napewno bede zadawał mnóstwo pytan, i jestem pewien ze znade tu na nie odpowiedzi

Ostatnio edytowany przez Świntuszek76 (2015-02-19 19:59:44)

Offline

 

#5 2015-02-20 13:22:28

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Witam serdecznie z krakowa

Witajjj


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.owf.pun.pl www.wshe.pun.pl www.tibiaots.pun.pl www.karishmakapoor.pun.pl www.mbm-transport-vs.pun.pl