Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-05-12 00:53:02

Malodiec88

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-12
Posty: 1
Punktów :   

może Wy mi pomożecie??

Witam Was serdecznie!!! Mam problem, albo z napotkanumi facetami, albo z samą sobą. Badam swoją sexualnosc od jakiegoś już czasu, ale przyznaje, że na bdsm trafiłam bardzo niedawno. W skrócie historia jest taka, że przez wiele lat spotykalam się od czasu do czasu z moim kochankiem. Tylko on dawał mi takie orgazmy... I w sumie prawie tylko on. Poza orgazmami z nim, mogłabym policzyć te cudowne momenty na palcach jednej ręki....jakiś czas temu, moja znajoma opowiedziała mi o byciu su wielbionego przez nią Pana i im dłużej jej słuchałam tym większe miałam oczy co prawdę nie znajduje w jej opowieściach 100%odzwierciedlenia tego co dzialo się ze wspomnianym kochankiem, jednak na 100% jestem pewna, że dominował mnie psychicznie. No i zaczynają się schody, bo... Lubię ból, ale nigdy nie laczylam bólu z podnieceniam. Więc nie wiem, na ile jestem masochistką. To z czym się muszę mierzyć na pewnym tematycznym portalu wola o pomstę do nieba. Mojego nieba bo jakos inaczej wyobrazam sobie uleglosc, nie widzę powodu by sprowadzać mnie do roli ciała z otworami, a niestety takie mam odczucia przy rozmowach....
Zrobiłam sobie test na osobowość bdsm i chociaż wynik wydaje mi się nie zgodny.z prawda tak w całości, wyszło mi że jestem osobowością bachora. Być może źle to pisze, nie wiem, wciąż się uczę. Niestety nie mogę znaleźć po polsku zbyt wielu informacji na ten temat, a ja naprawdę lubię wiedzieć więcej
Może byście wspomogli mnie w zdobywaniu wiedzy o tak ciężkim przypadku jak ja?
Myślę że na początek to tyle. Było by mi super miło, za każdą poradę jak się po formy poruszać.

Bat z Wami!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsfuni50.pun.pl www.slownik.pun.pl www.mojeklasy.pun.pl www.symulatory.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl