Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-04-15 00:53:43

Diego

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-04-14
Posty: 1
Punktów :   

Witam

Cześć
Jestem tu, ponieważ chętnie poznam nowych ludzi, którzy stanowią tą jakże intrygującą społeczność. Na razie samodzielnie i potajemnie jestem zmuszony robić rzeczy które sprawiają mi przyjemność (polewanie się woskiem, biczowanie itp). Nie znam nikogo, z którym mógłbym dzielić moje upodobania, a propozycja składana partnerce do spróbowania czegoś ostrzejszego zawsze kończyła się odmową. Pragnę poznać nowe osoby, które wprowadzą mnie do świata BDSM. Określiłbym się jako uległego.

Offline

 

#2 2018-04-16 00:33:30

 Slodko-Ostry

Nowy użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2018-04-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

Czesc Diego, milo Cie poznac. Niestety to forum chyba nie żyje i nic sie tu nie dzieje. Widzialem na fb kilka grup zamknietych i chyba tam sprobuje dolaczyc. Moze bedzie wiecej zycia. Powodzenia!

Offline

 

#3 2018-04-16 13:45:11

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Witam

No niestety na ten moment forum nie raczej nieaktywne. Ale jeżeli bylibyście zainteresowani, dam wam namiary na miejsca gdzieś się aktualnie więcej dzieje Aczkolwiek to raczej czaty niż fora, co kto lubi

Offline

 

#4 2018-04-18 11:53:59

 Slodko-Ostry

Nowy użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2018-04-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam

To ja chetnie.

Offline

 

#5 2019-10-01 19:57:25

 radoslaw

Nowy użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2019-09-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witam

i ja chętnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zs24torun.pun.pl www.bud.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.xbox360x.pun.pl