Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-02-02 12:16:21

miss.catharina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-02-01
Posty: 2
Punktów :   

Sesje u Dominy! Miss Catharina, Wrocław.

Profesjonalna domina zaprasza na sesje.
Jestem wymagająca, oczekuję traktowania mnie z szacunkiem oraz odpowiednich zwrotów.
Lubię wykorzystywać, na różne sposoby.
Znaj swoje miejsce, ponieważ wszelkie przejawy braku szacunku automatycznie cię dyskwalifikują.
Będziesz wykonywał wszystkie moje polecenia, równie te, które nie są bezpośrednio związane z BDSM.
Spotkania mogą odbywać się u mnie, u ciebie lub w hotelu. Dopuszczam podróże, oczywiście z góry opłacone przez ciebie.Oczekuję pełnego oddania i daniny.

Możliwe praktyki to m.in.:
- tortury penisa i jąder
- kontrola orgazmu
- fetysz stóp i butów
- cuckold
- deprywacja sensoryczna
- pas cnoty
- medical
- wosk
- trampling
- strapon
- podduszanie
- igły
- skaryfikacje
- crashing.

O inne praktyki zapytaj w wiadomości.

PS. Dla wyjątkowo zdecydowanych istnieje również możliwość spotkania się ze mną i moim Partnerem, w klimacie cuckold i forced-bi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zs24torun.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bud.pun.pl