Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-04-15 16:32:37

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

No powinno się o tym komuś powiedzieć, ale gdybym miała to zrobić i powiedzieć o charakterze spotkania którejś z moich bliższych koleżanek/przyjaciółek, to najpierw by zrobiły wszystko, żeby wybić mi taki pomysł z głowy, a potem zaciągnęły do psychiatry. I seksuologa. No ale powiedzieć chociaż o samym spotkaniu trzeba. Już mnie raz przyjaciółka musiała ratować z poważnego niebezpieczeństwa, jak spotkałam się z nieznajomym bliżej facetem, poznanym "zwykłą" drogą, także instynkt samozachowawczy już mam włączony.

Zastanawia mnie jeszcze fakt na jakim etapie powinno się wymieniać dane, które pomogą nas zidentyfikować i znaleźć. Wystarczy, że komuś podam moje imię i kierunek studiów i już mnie znajdzie w sekundę, jeśli będzie chciał. Z jednej strony rozmawiając z kimś sama chciałabym wiedzieć więcej, ale z drugiej jeśli mam trafić na jakiegoś wariata, które będzie mnie nachodził albo szantażował, to nie chciałabym od razu zdradzać swojej dokładnej tożsamości. Ale kłamać też nie chcę... Skomplikowane to dla mnie ;p

Offline

 

#22 2014-04-15 16:56:31

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

U mnie to jakoś tak poszło bez zastanowienia, bo Pan potrzebował coś załatwić i musiałam mu to wydrukować i wysłać dlatego przesłał mi skan swojego dowodu.  A sama dane podałam nawet nie wiem kiedy


A przyjaciółkę postawiłam przed faktem.. wyglądało to mniej więcej tak: ja Cię informuję o owym spotkaniu, podaje gdzie szukać Jego danych, a Ty ewentualnie będziesz mnie miała na sumieniu   A wybijanie z głowy nie miało sensu...byłam zdecydowana.

Offline

 

#23 2014-04-15 17:43:08

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Ja z Panem spotkaliśmy sie po raz pierwszy na dworcu i razem potuptalismy na kolejce ^^
A potem przez miasto juz za rączkę, jak opadły pierwsze nerwy

Offline

 

#24 2014-04-21 22:15:24

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

według mnie powinno się mieć taką osobę zawsze w zasięgu ręki i nie ważne, czy to będzie spotkanie w kinie, czy spacer po centrum handlowym, nikt nie musi wiedzieć, w jakim celu się spotykasz, ważne jest, abyś w danym momencie dała znak że jesteś cała i zdrowa, w początkowych etapach, dobrze by było, gdyby te potwierdzenia były częstsze, a nowo poznany Pan, był o tym uprzedzony

Offline

 

#25 2014-04-25 10:55:20

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

Ja się z xamirą zgadzam - psychopatów nie sieją i jak się samemu o swoje bezpieczeństwo nie zadba, to nikt o to nie zadba.

Offline

 

#26 2014-04-25 20:17:25

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

No niestety. Na swoim wlasnym przykladzie wiem ze nie trzeba faceta z klimatu, zeby doszlo do niebezpiecznej sytuacji. Ale coz, nie ma ryzyka, nie ma zabawy

Offline

 

#27 2014-05-05 21:41:23

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Jest za to kalkulacja ryzyka.
Jeśli ryzykujesz kilka niemiłych słów i zważony humor na resztę wieczoru - zgoda. Jeśli natomiast ryzykujesz zdrowie/życie, to jednak zalecana jest szczypta zdrowego rozsądku i osoba, która w razie czego pomoże... Albo przynajmniej wskaże teren, na którym trzeba szukać zwłok.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#28 2017-12-24 05:50:10

WIERNY DANIEL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Hej Witajcie Mam na imie Daniel jestem nowy i szukam partnerki polecicie jakies stronyna necie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.bud.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.scaletuning.pun.pl