Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-05-07 10:27:50

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Przypalanie

Ja osobiście poniekąd mogę zrozumieć tego typu ideę znakowania.
Na pewno nic na szybko , nic na gorąco, to musi być naprawdę przemyślana decyzja, bo tak jak Havoc napisałeś - relacja może się skończyć, po kilku miesiącach a nawet latach.

hm choć z drugiej strony  - życie składa się różnych doświadczeń  : miłych i mniej miłych,a "znakowanie zawsze by się nosiło przy sobie wywołując wspomnienia zależnie od tego co było z tym związane.

Kiedyś słyszałam,że nie tatuuje się sztuki, napisów związanych z nieprzyjemnymi, smutnymi przeżyciami.


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#22 2014-05-07 11:00:16

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

Może się mylę, ale wydaje mi się, że pomysł wypalania jakiegoś symbolu, czy inicjału, w ogóle może przyjść do głowy dopiero po latach związku. No chyba nikt po trzech miesiącach relacji i pięciu spotkaniach nie wpada na pomysł "to ja jej wypale dziurę na zadku, fajnie będzie".

Jakoś nie wyobrażam sobie tego w takich okolicznościach. Według mnie takie wypalanie ma w ogóle sens, pod warunkiem, że faktycznie ich relacja powoduje, że on czuje się jej Właścicielem, a ona jego własnością. A jeśli tak jest, to nawet jeśli taki związek się rozpadnie z jakiegoś bliżej nie określonego powodu, to nie sądzę, żeby takie "oznakowanie" było dla kobiety jakąś ujmą (przynajmniej dla mnie by nie było), a właśnie tak jak powiedziała lajla, czymś miłym i pozytywnym.

Offline

 

#23 2014-05-07 11:10:41

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Przypalanie

"...chyba nikt po trzech miesiącach relacji i pięciu spotkaniach nie wpada na pomysł "to ja jej wypale dziurę na zadku, fajnie będzie..." - nie doceniasz ludzkiej wyobraźni.

Zazwyczaj zauroczenia, czy mówiąc inaczej "płomienne miłości" wypalają się właśnie w ciągu 3 miesięcy, a w ich trakcie ludzie robią różne głupie rzeczy.

Co do znakowania, to dla przykładu już niejedna osoba żałowała, że w porywach uczuć wytatuowała sobie imię swej ówczesnej miłości. Również nowy partner może być, delikatnie mówiąc, niezbyt zachwycony takimi autografami swoich poprzedników.

A poza tym blizny szpecą.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#24 2014-05-08 10:47:37

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

No ale to wtedy, moim zdaniem, podchodzi pod wytatuowaniem sobie całej twarzy w wieku lat 18. No jak się jest zwyczajnie głupim (naiwnym, bezmyślnym czy jakkolwiek inaczej by to nazwać) to się potem ponosi konsekwencje.

Havoc napisał:

A poza tym blizny szpecą.

Co kto lubi - scat jest obleśny, a niektórzy z zachwytem w oczach oglądają "Two girls one cup".

Co do tego żałowania - może myślę tak tylko z perspektywy dzisiaj, ale według mnie można mieć setki dominów, ale Właściciela ma się tylko jednego. I pomimo tego, że na dzień dzisiejszy czuję, że mam Właściciela, a nie Domina to nie wiem czy z takim przekonaniem zrobiłabym tatuaż - choć na pewno nie powiedziałabym zdecydowanego "nie".

Offline

 

#25 2015-10-08 13:01:21

UległaSuka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przypalanie

Przypalanie papierosem nie dla mnie. Źle mi się kojarzy - z brudem, niefajnym towarzystwem.
Biorąc pod uwagę blizny - nie mogłabym sobie na to pozwolić.
Oczywiście, każdy lubi coś innego i dobrze, dzięki temu poznajemy upodobania innych.
Znakowanie bardzo mnie kręci Havoc :> czy to o czymś świadczy ???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl