Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-07-02 17:53:07

 SkylineAffinity

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Każdy ma jakieś rogi. Inaczej nikogo na tym forum by nie było

Offline

 

#22 2015-02-01 15:22:38

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Też tak sądzę . Zdarza się że domin jest przez społeczeństwo nazywany delikatnie mówiąc popapranym bydlakiem, ale to jest nic w porównaniu z ogromem krytyki jaka spada na uległe... epitetów przytaczać nie będę , ale nie ma się czym szczycić , a i czasem się trzeba zastanowić skąd się bierze komuś w głowie taki przymiotnik :-x
Rzadko kiedy jesteśmy brane za " biedne dziewczynki " .


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

#23 2015-02-02 00:40:07

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ukazanie swojej twarzy

Ciekawa jestem jak to wygląda w innych kulturach. Jednak, chcąc nie chcąc, w Polsce nadal jesteśmy mentalnymi katolikami, nawet jeżeli z religią nie ma to nic wspólnego. Nie wiem natomiast jak to wygląda w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech czy Szwecji lub Norwegii. Może tam uległa nie jest już tym, czym zawsze będzie tutaj.

Kiedyś miałam taką sytuację: rozmawiałam z kimś w sieci na tematy zupełnie z klimatem nie związane a dość poważne (chodziło o kwestie moralności). Jak zwykle szybko, szybko i mail poszedł ze skrzynki utworzonej na potrzeby bloga/forum. Nastała na dwa dni cisza (niespotykanie długa) a potem mail, że mój rozmówca nie będzie rozmawiał z kimś takim jak ja o moralności. Na moje pytanie co takiego robię niemoralnego z moim własnym mężem, że nie może ze mną rozmawiać otrzymałam wiadomość "z takimi zboczeństwami, to na Zachód, tutaj normalni ludzie żyją!".

Więc może rzeczywiście coś na tym zachodzie jest innego niż u nas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsfuni50.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.symulatory.pun.pl www.slownik.pun.pl