Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#61 2014-06-05 17:41:58

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piercing

Wiele chyba jednak zależy od podejścia. Znam staruszków, którzy swoją starością się cieszą. Stwierdzili, że dobrze spożytkowali swój czas, dzięki czemu niczego nie żałują. A znam takich, którzy życia trzymają się rękami i nogami.

Grunt chyba w tym, żeby dobrze do tego podejść...?

Nie ma mądrych na śmierć.

Offline

 

#62 2014-06-05 17:59:00

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Sądzę, że nikt tak naprawdę nie jest przygotowany na śmierć. Ludzie próbują się jej wyprzeć - jest, ale jeszcze do mnie nie przyjdzie - czy są to już starsze osoby zdające sobie sprawę z obiegu życia i śmierci naturalnej, czy i osoby młode na przykład nieuleczalnie chore. Jest to zwykła reakcja ludzka, człowiek nie chce odchodzić z tego świata i podążać w nieznane.

Mi się podoba tutaj cytat Epikura : „póki jesteśmy, nie ma śmierci, gdy jest śmierć, nie ma nas”.

Chociaż może to temat na inny wątek

Offline

 

#63 2014-06-26 20:35:21

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piercing

Jako fanka umiarkowanej modyfikacji ciała posiadałam triangle i pojedyncze inner labia. Inner labia w sumie daje efekt jedynie wizualny, chociaż umiejętnie wykorzystany masochistkom może sprawić radość Natomiast triangle!!! Rozmarzyłam się na to wspomnienie! Fantastyczne wrażenia.
Zdjęłam z powodów emocjonalnych. Oba pięknie i bez śladu zarosły. Czasami kusi mnie jakaś powtórka. Może, może.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#64 2014-06-26 23:43:15

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Dla mnie to jest już zbyt dużo Chociaż zawsze mnie zastanawiało czy zmieniają się doznania mając taki kolczyk. Podobno tak, tyle, że niektórzy mówią, że tak samo mając kolczyk przypuśćmy w języku, zmieniają się także uczucia towarzyszące na przykład całowaniu się z tym piercingiem. Ja takiego wrażenia kompletnie nie posiadałam, więc zastanawia mnie jak to jest z takim kolczykiem.

Offline

 

#65 2014-06-27 14:28:16

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piercing

Triangle wzmagał doznania. Dla mnie czasami nawet za bardzo On przechodzi pod łechtaczką, więc samo umiejscowienie sprawiało, że miejsce było bardziej wrażliwe.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#66 2015-02-01 15:30:59

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Piercing

Też zawsze chciałam mieć w pępku, ale musiałabym wiecznie dbać o brzuch ... a nie dość że jestem leniwa momentami to jeszcze brak mi zapału. Dla mnie kolczyk w pępku musi przyozdabiać perfekcyjny brzuch...
Coraz częściej myślę o kolczyku w języku, w sumie go nie widać ... i wie o tym tylko ten / ta która ma wiedzieć .
Tyle że boli mnie ciężki stereotyp jaki krąży o przekłuwaniu tego miejsca... " dziwka- lodziara " .  A to już nie jest takie interesujące.

Momentami zastanawiam się nad tatuażem , albo małym i symbolicznym, albo jakimś odjechanym w 3D ale to już byłby  większy. Jednak kolczyk jak się znudzi można wyciągnąć tatuaż niby też usunąć... ale mogą być komplikacje.

Póki co mam 2 dziurki w jednym uchu i jedną w drugim, planuję zrobić sobie trzecią i drugą i może coś jeszcze.
Coś na pewno


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubr.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl