Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-17 10:57:19

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Nagrody

O karach już było, a jak to jest z nagrodami?

Ja w zasadzie chyba nie jestem nagradzana. A przynajmniej nie jest to nazywane w ten sposób. A jak jest u was?

Offline

 

#2 2014-04-21 22:29:04

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

myślę niszo, ze jesteś nagradzana, a jaką formę obejmiesz tym słowem, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od stanu Twojego umysłu, czasami może być to tylko widoczne zadowolenie w oczach Twojego Pana, czasami jakiś gest, czasami zupełnie coś nie spodziewanego, wszystko zależy od tego, jak to odbierasz

Offline

 

#3 2014-04-24 22:15:42

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

No ale ja xamiro właśnie o tym mówię - nie ma u nas takiej celebracji tego, że za to czy za tamto jestem nagradzana. Jeżeli coś do mnie należy, to to robię i moim obowiązkiem jest zrobienie tego i wykonanie polecenia nie jest czymś wyjątkowym czy nienaturalnym.

Jeżeli stoję przed jakąś próbą i przełamuję siebie dla Pana, to może faktycznie można nazwać, że zadowolenie ze strony Właściciela jest dla mnie nagrodą, ale nie jest to nagroda, która "daje" mi Pan. Jest to raczej coś co ja sobie z tego czerpię. Nie jest to jakiś specjalny gest "nagradzania".

Chociaż nie wiem np. czy obroży nie mogę nazwać w pewnym sensie nagrodą, a nawet nie tyle sama obroża, co to co miałaby symbolizować (o ile kiedykolwiek na nią zasłużę) - chociaż nie wiem czy to do końca też tak.

Offline

 

#4 2014-05-05 15:27:55

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

niszo czy mam rozumieć. że nie posiadasz obroży??
owszem otrzymanie obroży można nazwać namacalną nagrodą, natomiast istnieją jeszcze emocjonalne nagrody, i do tych możesz zaliczyć zadowolenie na twarzy twojego Pana, po "zaliczeniu" czegoś co wydawało się niemożliwe

Offline

 

#5 2014-05-05 16:04:29

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Tak, ale tak jak pisałam wyżej, wydaje mi się, że to jest coś, co ja czerpię z danej sytuacji. Samo zadowolenie, czy wyraz tego zadowolenia nie jest czymś, co Pan z rozmysłem daje mi jako nagrodę. Ja w pewnym sensie sobie z tego biorę.

I tak - nie posiadam obroży

Offline

 

#6 2014-05-05 19:32:07

CinnamonPromise

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nagrody

Dla mnie największą nagrodą byłaby obroża właśnie - chociaż podobnie jak Nisza czuję, że nieprędko zasłużę.

Co do takich mniejszych rzeczy, to zdecydowanie jest to "dobra sunia" padające z ust mojego Pana. Pogłaskanie mnie po policzku czy włosach, ucałowanie w czoło mimo, że jestem osmarkana, rozmazana i poczochrana

Offline

 

#7 2014-05-07 00:15:22

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Dla moich uległych ( czyt. kobiet) właśnie dostanie obroży już było duża formą nagrody i satysfakcji. Jak wygląfało to ja codzień? Jeśli spodobało mi się jej zachowanie lub stosowanie się dozasad to dostawała nagodę w postaci pochwały albo zasłużyła sobie czymś wiécej pozwalałem jej dochodzic do orgazmu etc.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#8 2014-05-07 02:52:01

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

M, a jak w takim razie wygląda sprawa orgazmu w przypadku Twoich kobiet? Bo Twoją wypowiedź odebrałam w ten sposób, że zaspakajasz kobietę tylko wtedy, gdy na to zasłuży - dobrze zrozumiałam?

Promise, podobno im dłużej czeka się na nagrodę, tym ona lepiej smakuje Podobno.

Offline

 

#9 2014-05-07 09:10:48

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Tak dpbrze zrozumiałaś. Przytocze przykład. Jeśli moja uległa wykona wszystkie zadania jakie jej powierzyłem ( dajmy na to wytrzymanie w odpowiedniej pozycji etc) to przywiązuje ją do łóżka i zostawiam na całą noc. Następnego dnia przysłowiowo ma kisiel w majtkach wtedy pozwalam jej dojść.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#10 2014-05-07 16:44:03

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Nagrody

Jakbym tak miała pozostać przywiązana do łóżka i zostawiona na całą noc, to chyba prędzej bym zasnęła Ewentualnie umarła z poirytowania ;p

Offline

 

#11 2014-05-07 17:18:18

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Wiem, ale wsystko zależy od uległej. Moja była uległa lubiła ten sposób.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#12 2014-05-07 20:36:40

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Jest takie zwierzątko, że jak mu się zasłoni oczy to on śpi i ja chyba jestem strasznie do takiego stworzonka podobna - jak tylko mnie związać i zasłonić oczy i zostawić to ja natychmiast zasypiam A jak wstaje to chce sikać i jeść więc z seksu nici

Offline

 

#13 2014-05-07 20:56:10

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Nagrody

Nisza Ty zgrywus uśmiałam sie


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#14 2014-05-07 21:39:01

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Ładnie to tak się zgrywać?


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#15 2014-05-08 01:25:48

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Nagrody

Pewnie, że ładnie - wychodzę z założenia, że do życia trza podchodzić z humorem. Inaczej należałoby dokonać żywota na miejscu, albo co najmniej osiwieć w wieku lat 22
Aczkolwiek ja naprawdę tak reaguje

A co do nagród... To tak im się dłużej zastanawiam, tym częściej jednak dostrzegam takie małe nagrody.

Prawda jest taka, że z relacji, która panuje bez przerwy, bardzo łatwo przeskoczyć do relacji, której nie ma wcale. Czasem jest tak, że Pan zupełnie nie ma czasu, ani ochoty na to by pokazać mi jakieś "namacalne" objawy swojej dominacji. Natomiast tak się jakoś składa, że ja chyba mam wbudowany mały radar w moim organizmie i natychmiast, kiedy Pan nie ma "klimatu", ja najchętniej czerpałabym go garściami I kiedy Pan pomimo chwilowego zniechęcenia okaże mi swoją dominację, władzę - czuję się nagrodzona. Gdybym na to nie zasługiwała, myślę że nie otrzymałabym takiego przywileju.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojnaninja.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl www.pokegame.pun.pl www.radioalfa.pun.pl