Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-13 16:33:00

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Internetowe poszukiwania

Skoro to "rady dla początkujących" to się radzę

Co sądzicie o poszukiwaniach Pana przez internet? Może macie jakieś w tym doświadczenie? Warto? Czy może lepiej poczekać aż Pan spadnie nam z nieba? Tylko ile można czekać...

Jeszcze kilka miesięcy temu nawet nie przyszłoby mi to do głowy, żeby wejść na chat bdsm. Bo "nikt normalny nie szuka szczęścia na chatach" i bo "to skrajnie niebezpieczne". Ale ostatnio coraz intensywniej o tym myślę - o spróbowaniu znalezienia kogoś drogą internetową. Może to wynika ze zwykłej ludzkiej samotności i tego, że ciężko tyle czasu zabijać w sobie pragnienia.

Idealnie byłoby poznać kogoś tak normalnie, zwyczajnie, a relację bdsm rozwijać jako następny krok. Ale spotkanie kogoś takiego wydaje mi się wręcz niemożliwe. Ja nie mogę trafić na odpowiedniego faceta spoza klimatu, a co dopiero kogoś przy kim będę mogła się spełniać jako uległa. Mam wrażenie, że nie ma już prawdziwych facetów z krwi i kości, a przynajmniej się dobrze ukrywają.

Boję się tylko wkopać w jakąś niebezpieczną sytuację, mam duży problem z zaufaniem. Naczytałam się o wszelkich środkach bezpieczeństwa przy spotkaniu, ale przecież tak naprawdę to jeśli ma się coś stać, to nie uniknę tego. Poza tym po dwóch wizytach na chacie zniechęciłam się po pół godzinie, bo dostawałam tylko propozycję cyber, a ja chciałam tak po prostu z kimś pogadać. Po trzecie nie chcę relacji opartej tylko i wyłącznie na seksie, a wydaje mi się, że w takich miejscach faceci szukają tylko tego. Może się mylę?

Sorry za płaczliwy ton mojego postu, ale mam taki natłok myśli ostatnio, że musiałam się wygadać.

Offline

 

#2 2014-04-13 19:22:35

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Powiem ci szczerze Nieskończona, to nie jest głupi pomysł. Sama miałam opory przed znajomościami zawartymi w internecie. Tyle się nasłuchałam kto i po co tam wchodzi. Z jednej strony jest to prawda, tyle, że tak jak w realu spotykamy na swej drodze różnych ludzi, z różnym nastawieniem. Ale także możesz poznac kogoś wartościowego. A i ja doszłam do wniosku, że Pana od tak nie spotkam na ulicy. Ryzyko czasem się opłaca, jednak wiesz, to jest jedynie internet, jeżeli zauważysz jakie człowiek ma względem Ciebie skłonności, w każdej chwili możesz urwać kontakt, a jeżeli po dłuższej znajomości uznasz - no, że kurde, dobrze nam się rozmawia, jest to człowiek na poziomie i do tego jeszcze macie takie same predyspozycje - to czemu nie ? Musisz zachować jedynie trzeźwy rozum i jakieś środki bezpieczeństwa. Ja sama w internecie poznałam naprawdę godnego uwagi człowieka i jakoś ta znajomość się teraz rozwija, tyle, że akurat nie na chatcie, więc w sprawie tego komunikatora zbytnio nie mogę się wypowiadać. W sumie nawet ani razu tam nie byłam. Ale spróbuj, zawsze warto próbować, a nóż się uda. Życzę ci powodzenia

Aaa... i jeszcze pamiętaj, że na tego typu rzeczach, nie brak jest desperatów i pseudoMasterów. Ale to powinnaś wychwycić od razu. Konwersacja ich zdradza

Ostatnio edytowany przez chococarmel (2014-04-13 19:26:45)

Offline

 

#3 2014-04-13 21:01:07

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Ja w rzeczywistości jestem dość mało kontaktowa i spotkanie na swej drodze dominującego, odpowiedniego mężczyzny graniczyło z cudem. I z jednej strony wmawiałam sobie, że w internecie nie szukam nikogo na siłę, a z drugiej bywałam tu i tam... I odbyłam mnóstwo rozmów z różnymi ludźmi, jedni byli pseudo majsterami, inni wydawali sie w porządku, ale jednak w ostatniej chwili coś wychodziło nie tak, albo okazywało się, że mi nie odpowiada to czego oni chcą, albo im moje zastrzeżenia ( granice).  Jednego potencjalnego kandydata poznałam przypadkiem na badoo, w profilu miałam napisane, że potrzebuję silnego, stanowczego mężczyzny itd. a on do mnie napisał czy znalazł się już ktoś kto wie co zrobić z moją uległością, bo on chętnie się nią zaopiekuje. Przyznam, że mocno mnie zaintrygował. Jednak w podobnym czasie na forum spankingowym coś mnie podkusiło, żeby przeszpiegować pewien nick i okazało się, że pisze bloga, więc jakoś tak zagadałam na priv, a później poszły mejle... A w efekcie po wielu wiadomościach zapytałam czy zostanie moim Panem. Później rozmowy telefoniczne, pierwsze spotkanie, na którym złamałam wszelkie zasady bezpieczeństwa i złote rady wypisywane na blogach i forach, ale już wtedy miałam bardzo duże zaufanie. No i tak do teraz mieszkamy sobie razem
Także powiem Ci, że szukanie w szerokopojętym internecie w dzisiejszych czasach jest czymś naturalnym, moim zdaniem. I owszem zdarzają się kompletne bezmózgi, napaleńcy, desperaci i Ci którym się wydaje, że pozjadali wszelkie rozumy i lepszego Pana od nich nei znajdziesz... Ale są też zwyczajni ludzie, którzy nie mają czasu na łażenie po klubach, dyskotekach, albo po prostu ich to nie kręci...  I myślę, że czasami warto przesiać tą setkę czy nawet dwie setki odpadków, by znaleźć tego jedynego, porządnego, któremu zechcesz się oddać i zaufać.

Offline

 

#4 2014-04-13 21:15:12

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

No to ja od siebie powiem tyle, że osobiście uważam, że warto próbować. Domini nie zlatują z nieba niestety.

Aczkolwiek... Ja miałam cholernie nieprzyjemne przeżycia związane z Internetami. Fakt jest faktem, że również nie zachowałam środków bezpieczeństwa. Ale przejechałam się i to dość poważnie.

Alee... Z kolei również w Internetach poznałam mojego obecnego męża. I tylko z tego powodu uważam że warto spróbować, bo można znaleźć coś niezwykłego. Jak na przecenie

Offline

 

#5 2014-04-13 22:02:09

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

też jestem za internetowymi poszukiwaniami, tyle tylko, że na bdsm.pl jest sporo idiotów, szukających łatwego, "darmowego" seksu, warto w anonsie zaznaczyć coś głupiego- np. że granicą jest anal, ogólnie sex, albo chcesz sponsoringu, to w 95% pozwoli odróżnić Dominów od pseudo-masterów

Offline

 

#6 2014-04-14 10:51:19

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Dzięki, dziewczyny Bo już się zaczęłam uważać za jakąś desperatkę, skoro chcę w internecie szukać. No ale przecież szczęściu czasem trzeba dopomóc, a ja w sumie z braku czasu obracam się ciągle w tym samym środowisku, więc jak mam kogoś poznać?

Nisza, rozwaliłaś mnie z tą przeceną

Offline

 

#7 2014-04-14 11:44:53

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Ja też nieskończona na początku myślałam, że jest to objaw jakiejś desperacji i długo się przed tym wzbraniałam, ale w sumie wyszło mi na dobre

Offline

 

#8 2014-04-14 11:56:04

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Mi tez wyszło na dobre

Offline

 

#9 2014-04-14 12:00:28

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

Trzeba się jednak mimo wszystko liczyć z tym, że może się to też skończyć tragicznie.

Offline

 

#10 2014-04-14 12:16:34

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

A no trzeba sie liczyć zawsze.
Tyle ze nie możemy odgórnie zakładać ze bedzie zle. Na pewno warto zachować postawione środki ostrożności.

Offline

 

#11 2014-04-14 12:19:40

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Jakby na to nie patrzeć, wszystko zależy od naszego rozumu i postępowania.

Offline

 

#12 2014-04-14 12:24:18

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

Masę środków ostrożności - maksimum ile się da.

Offline

 

#13 2014-04-14 16:35:49

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

No niestety, bezpieczne to to nie jest. Aktualnie to mam wrażenie, że jestem ostrożna aż do przesady po dwóch niebezpiecznych akcjach (swoją drogą z facetami poznanymi "normalną" drogą). Ale nie wiem, czy mogę sobie ufać, jak mnie ktoś zauroczy. Oby tak.

Offline

 

#14 2014-04-14 16:55:57

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

Zawsze dobrze jest mieć kogoś zaufanego kto będzie o wszystkim wiedział.

Offline

 

#15 2014-04-14 17:18:48

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

No z tym to jest największy problem. Żeby komuś, kogo osobiście znam, móc o charakterze spotkania powiedzieć. No ale będę się tym martwić, jeśli będę miała takie spotkanie w planach. Na razie jest to bliżej nieokreślona przyszłość.

Offline

 

#16 2014-04-14 17:21:20

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

To jest prawda, jest to już dość poważny środek ostrożności, ale bardzo przydatny. Oczywiście jeżeli masz taką osobę, której możesz na tyle zaufać.

Ostatnio edytowany przez chococarmel (2014-04-14 17:22:19)

Offline

 

#17 2014-04-14 23:25:56

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

Myślę, że nie trzeba od razu opowiadać w jakiej roli mamy się z danym człowiekiem spotkać. Można po prostu kogoś poprosić, żeby poszedł. Czekał gdzieś niedaleko, upewnił się że wszystko jest ok. EWentualnie podać adres, umówić się na telefon o konkretnych godzinach, a jeśli tego telefonu nie będzie to wtedy od razu antyterrorystów wzywać

Offline

 

#18 2014-04-14 23:39:21

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Ja mam troszeczkę inny na to pogląd, w moje spotkanie nie chciałabym wciągać osób trzecich, a uważam, że jeżeli pierwsze spotkania odbywają się w miejscach jak najbardziej publicznych, to wszystko gra. Co do tego telefonu, nie jest to zły pomysł, tyle, że ten krok odpowiedni jest wtedy, gdy przechodzimy już do działania. Ale to również jest pewna sprzeczność, ponieważ nie zaczniejmy jakich kolwiek działań z człowiekiem, któremu przynajmniej w minimalny sposób nie ufamy. A antyterroryści to potrzebni są na codzień

Offline

 

#19 2014-04-14 23:56:29

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Internetowe poszukiwania

Karmelko, zgodziłabym się z Tobą gdyby nie moje własne doświadczenia. Gdybym wciągnęła osoby trzecie w moje spotkania, nigdy w życiu nie przeżyłabym tego co przeżyłam. Gdyby ktokolwiek wiedział gdzie i po co poszłam to może wyciągnąłby mnie z opresji w ostatniej chwili. Też się spotkałam w miejscu publicznym. I co z tego.

A tak? Sama sobie byłam świadkiem i sama powiernikiem.

Offline

 

#20 2014-04-15 12:45:35

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Internetowe poszukiwania

Ja co prawda na pierwsze spotkanie umówiłam się u Pana, więc środek w postaci miejsca publicznego zignorowałam, ale mimo ogromnego zaufania Pana wszystkie dane w sumie z kserem dowodu osobistego ( był do innych celów, nie bezpieczeństwa potrzebny ) miałam na skrzynce pocztowej i na wszelki wypadek hasło i login zostawiłam przyjaciółce.. tak w razie czego, fakt, że teraz po czasie sobie myślę, że przecież Pan też miał hasło do tej poczty i mógłby wszystko usunąć, ale wtedy o tym nie pomyślałam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.wojnaninja.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.ligaf1mania08.pun.pl www.pokegame.pun.pl