Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-12 09:26:00

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Kara za zdradę - czy ok?

Na jednym z forów, których byłam wcześniej uczestniczką wypłynął pewien temat. I wzbudził prawdziwą burzę:D

Jest uległa w wymiarze 24/7. Któregoś pięknego dnia, przychodzi i przyznaje się Panu, że go zdradziła. Mówiąc krótko: puściła się. W związku z czym, jej Pan zabrał ją na autostradę i kazał jej zarobić 200zł w ramach kary. Skoro się puściła to dziwkarstwo też nie powinno jej przeszkadzać.

Czy jest to ok?

Na sam początek nadmienię tylko, że założeniem jest bezpieczeństwo. Moim zdaniem ma to rację bytu, jeśli facet/faceci z którymi miałaby się puścić są podstawieni (ale ona o tym nie wie).

Offline

 

#2 2014-04-12 11:13:20

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Okey. Miałoby rację bytu.

Ale ja nie wybaczę zdrady, i nie oczekiwałabym tego by Pan wybaczył mi.
Kara za zdradę jest dla mnie porównywalna z pogłaskaniem faceta który właśnie pobił staruszkę i ukradł biedaczce babuleńce całą rentę.

Pewnie chciałabym żeby winy zostały wybaczone, ale nie nie nie w przypadku zdrady...
NO nie ... Jakby Pan mnie zdradził to bym nie umiała mu chyba już nigdy w oczy spojrzeć ..
NO nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :c

NIE OKEY ! O !

Ale zeby nie było.. zależy od związku. W moim przypadku nie, ale jeśli tak jak NI napisałaś, Byliby podstawieni i bezpieczeństwo byłoby zadbane to spoko ^^

Offline

 

#3 2014-04-12 13:09:38

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Mnie się wydaje to o tyle sensowne, że kara jest adekwatna do winy. Jeśli lasce nie przeszkadza puszczanie się na lewo i prawo, to nie powinno i przeszkadzać branie za to pieniędzy ani to, że Pan chce żeby to zrobiła...

Offline

 

#4 2014-04-12 15:03:01

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Nie, ja tak samo jak Lindsey nigdy bym nie wybaczyła zdrady i odwrotnie, nie oczekiwałabym 'pokuty'.

Jednak, jeżeli jej Pan na to przystał, i zachowane były środki bezpieczeństwa, to już ich sprawa.

Offline

 

#5 2014-04-12 15:57:32

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Generalnie to ich sprawa, jeśli oni rzeczywiście owi panowie byliby podstawieni (bezpieczeństwo). Ale osobiście czegoś takiego nie rozumiem. Może dlatego że jestem wybitnie monogamiczna i nie zgodziłabym się, żeby Pan miał mnie komuś oddać. Tu jest kwestia kary. Ale tak się zastanawiam i nie rozumiem tutaj motywów Dominującego. Jeśli jest jej w stanie wybaczyć i chce ją ukarać to dlaczego kara jest tym samym co to za co była karana. Jako Pan tej uległej nie chciałabym, żeby ktoś inny ją pieprzył, nawet jeśli by to miała być dla niej kara. Skoro uważam ją za dziwkę, to bym ją zostawiła i tyle. Nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi, nie umiem tego ubrać dobrze w słowa ;P

Offline

 

#6 2014-04-12 16:37:39

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

No tak, ale zgadzam się z wami pod warunkiem że oprócz relacji w grę wchodzą uczucia. Wtedy tak naprawdę BDSM staje się nie ważny. Jest to koniec związku i w ogóle wszystkiego.

Inaczej to wygląda jeśli jest Suka, która nie kocha Pana. Miała kaprys, chciała się z kimś tam puścić. Zrobiła to bez pytania. Skoro jej ciało należy do Pana to nie mogła tego zrobić. Jemu w zasadzie jest to rura emocjonalnie, ale sam fakt tego, że złamała zasady jest dla niego wkurzające, w końcu należy do niego.

Kiedy relacja oparta jest na spotkaniach, w tym wypadku chodzi wyłącznie o posłuszeństwo.

Offline

 

#7 2014-04-12 19:50:58

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

To fakt, jesli w grę wchodzą uczucia- nie ma mowy o zdradzie.
Jesli to tylko relacja ( choc ja takowej sobie nie wyobrażam) to w sumie spoko, nie dochowanie wierności- kończy sie kara, lecz i tak i tak sobie tego nie wyobrażam....

Offline

 

#8 2014-04-12 23:18:30

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Lindsey, chyba oto chodzi w karze, nie :->?

Offline

 

#9 2014-04-13 16:16:34

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

A ja podzielam zdanie nieskończonej.

A akurat w tej relacji, o której tu rozmawiamy raczej nie ma uczuć, albo obustronnych. Gdyby ta uległa na prawdę kochała swojego Pana, a nawet szanowała go, to nigdy by go nie zdradziła.

I ja także względem tej kary patrzę na przyszłość, jak dalej potoczyła się cała historia. Bo jeżeli taka była przez niego wydana kara, to także trzeba spojrzeć w jakim kontekście - czy po to by się zrewańżować, czy dla odpuszczenia win. Co do drugiej opcji, to trudno mi jest sobie to wyobrazić. Zdradziłaś mnie puszczając się, to teraz puść się na moich zasadach ? Dla mnie bez większego sensu. Dlatego według mnie tu w gre szybciej wchodził by odwet, tak jakby zemsta. Która i tak szybiej czy później ( a uważam, że w tym wypadku szybciej ) kończyłaby się rozstaniem. Tylko przed rozstaniem trzeba się przecież jeszcze jakoś odpłacić, co nie ? To też dla mnie w pewnym sensi nonsensowne zachowanie. Przecież nie od dziś wiadomo, że lepiej wydrapać sobie oczy

Offline

 

#10 2014-04-13 23:13:50

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

To ja wam powiem jak ja to widzę.

Jest relacja, w której ona stwierdza że oddaje się Panu. Jej ciało należy do niego i nie ma prawa decydować o tym, z kim idzie do łóżka a z kim nie. Nie łączą ich uczucia. Ona w pewnym momencie z takich czy innych przyczyn, puszcza się. Idzie z pierwszym lepszym gościem na imprezie.
W efekcie jej Pan stwierdza, że zupełnie nie szanuje Jego własności. A skoro tak, to i on nie musi szanować jej jako kobiety. Poddaje jej takiej karze. Moim zdaniem cholernie upokarzającej karze, która ma jej nauczyć tego, że tylko on decyduje o tym co, kiedy i jak wolno jej robić z ciałem, które należy do niego.
Później relacja toczy się zupełnie normalnie. Bo zdrada jako taka nie miała miejsca. Nie ma uczuć nie ma zdrady.

Dlaczego nie jest to zemsta? Bo kara ma ją czegoś nauczyć. Pokazać jej coś, czego wcześniej sobie nie uświadamiała. Upokorzyć ją.

A później wszystko wraca do normy, bo nie ma powodu do tego, żeby cokolwiek miało się zmienić lub zepsuć. Bo nie ma urazy. Jeśli nie ma urazy nie ma również zemsty.

Offline

 

#11 2014-04-13 23:18:27

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Ni, widzisz to zależy od podejścia. Ja na przykład nie wyobrażam sobie takiego prawdziwego BDSM 24/7 bez uczuć. Jednak patrząc tokiem Twojego myślenia, to okej. W takim wypadku wszystko jest dozwolone. Jak to napisałaś - nie ma urazy, nie ma również zemsty. Jednak jaki to ma sens, skoro ona znowu się może puścić, a on jej znowu da tą samą karę ? A jej to wisi, może nawet jej się spodoba.

Ostatnio edytowany przez chococarmel (2014-04-13 23:20:34)

Offline

 

#12 2014-04-13 23:40:15

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Też sobie nie wyobrażam BDSM 24/7 bez uczuć, ALE... Istnieją takie pary, które żyją w takich związkach. I twierdzą, że nie łączą ich żadne uczucia poza tymi związanymi z relacją (przywiązanie).

Widzisz, jeśli ona znowu się puści a on znowu da jej tą samą karę, to znaczy, że z ich relacją coś jest nie tak. Albo kara była zbyt mało dotkliwa i nie uświadomiła jej że jej Panu się to nie podoba (a to jest główny motywator do zmiany zachowania), albo jej przywiązanie do niego jest znikome, nie jest mu oddana, a więc w gruncie rzeczy to jego wina.

Offline

 

#13 2014-04-13 23:55:20

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Tylko widzisz, jak dla mnie to trochę jakby błędne koło. Bo skoro by było to przywiązanie, o którym tu mówisz, to nie było by przecież zdrady. Nieprawdaż ?

Offline

 

#14 2014-04-13 23:58:47

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

W sumie masz rację - kiepskie określenie. Tytuł powinien być kara za puszczenie się:D?

Offline

 

#15 2014-04-14 00:16:58

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

No jasne, nie no według mnie zdrada działa na podłożu emocjonalnym, zdradzi cię ktoś, na kim ci zależy bo jeżeli taka osoba jest ci obojętne, to czy się puści, czy nie, to ci to wisi. No ale można by było popatrzyć na to tak, że jemu przecież zależało na tym 'ciele'. Po prostu na samym aspekcie zewnętrznym. Że jest to jego ciało i tylko on może robić z nim co chce.

Offline

 

#16 2014-04-14 00:29:32

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Raczej na posłuszeństwie niż na ciele i poczuciu "własności".

Offline

 

#17 2014-04-14 00:32:13

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Ale to jedynie ciało było jego własnością Przynajmniej tak bez aspektu emocjonalnego to tutaj odbieram.

Offline

 

#18 2014-04-14 10:48:57

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Znaczy... Osobiście uważam, że taka kara byłaby jedynie wstępem do dalszej pracy nad uległą. Bo skoro postąpiła w ten sposób to albo popełniła głupi błąd, albo z jej przywiązaniem jest coś nie bardzo. W obydwu przypadkach, jeśli relacja ma się nie skończyć to wymaga to ciężkiej pracy.

Offline

 

#19 2014-04-14 11:58:19

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Poza tym tak np. Dla mnie nie koniecznie seks jest zdrada...moze nią rownież byc nawet brak kontaktu fizycznego a swego rodzaju flirt czy dyskusja...

Offline

 

#20 2014-04-14 12:00:00

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kara za zdradę - czy ok?

Myślę, że to wszystko zależy od konkretnego związku. Dla jednej zdradą będzie zaangażowanie emocjonalne w jakiejkolwiek formie by to nie było, dla drugiego kontakt fizyczny a dla trzeciego obydwa czynniki są nie do przyjęcia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaletuning.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.bud.pun.pl