Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-06-30 21:53:02

malenstwo

Gość

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Jak juz pisałam, dla mnie kara fizyczna w sumie zawsze kończy się mniejszą badź większą przyjemnością. Co jest dla mnie czasami zaskakujace. I czy to jest gra wstępna... jeżeli masz na myśli grę wstepną do seksu, to nie, raczej nie, bo w sumie rzadko kończy sie to seksem. Ale tez na ogół pobudzi mnie do takiego stopnia, że mysle jakby tu ten seks "wykombinować"
A to wstawanie, jest upierdliwe jak cholera! a jeszcze bardziej to meldowanie! i nie chcę takiej kary, a nie mam nic do powiedzenia- o! uzewnętrzniłam swoje niezadowolenie

 

#22 2014-06-30 22:20:44

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Maleństwo, jak nie chcesz, znaczy kara skuteczna, ot co

Offline

 

#23 2014-06-30 22:28:14

malenstwo

Gość

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Dla mnie, to nie kara, a znęcanie sie nade mną. I tak naprawde najbardziej mnie zawsze zaskakuje to, że ja sie przyznaję do tych moich "wybryków". W sumie, Pan mnie nie jest w stanie skontrolowac, i ja wiele rzeczy mogłabym nie mówić, zwlaszcza tych, z których wiem, że nie bedzie zadowolony. a jednak...  mówię i potem jęczę, że wyciaga konsekwencje, ale ciagle mówię...

 

#24 2014-07-03 20:42:09

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Ale w sumie chyba właśnie na tym to polega. Jeżeli nie chciałabym być kontrolowana, rozliczana i "pilnowana", to nie pakowałabym się w związek 24/7, ani tym bardziej w "GLDS" (połączenie Gor i Bdsm 24/7 ).
Gdyby nie sprawiało mi to radości, to nie klęczałabym przed Panem z prośbą o odrobinę uwagi, o to żeby przejmował kontrolę  nade mną jeszcze bardziej niż do tej pory.

Tak mi się wydaje, że tylko wtedy ma to jakikolwiek sens

Offline

 

#25 2014-09-03 19:19:20

malenstwo

Gość

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Powrócę do watku

nisza_E napisał:

Często spotykam się z tym, że kara jest taką właśnie grą wstępną pomiędzy partnerami. Oczywiście zwraca uwagę, ale w ostatecznym rozrachunku jest przyjemna lub prowadzi do przyjemności.

Mój Pan stał się mistrzem w obieraniu kar, które w żaden sposób nie są grą wstępną. Co prawda w moim przypadku bardziej skuteczne są kary psychiczne, ale przy moim odpowiednim nastawieniu, i te potrafiłam sobie "przerobić na podnietę". Ostatnimi czasy Pan dobrał taki repertuar, że samo myślenie o tym, że mogłoby się to powtórzyć wzbudza we mnie jako taki strach. I nie ma mowy o tym, żebym nawet ja wmówiła sobie, ze byłoby to przyjemne i prowadziło do podniecenia. Jedyne co mam w głowie, to: nie zasłużyć.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tz.pun.pl www.bb-zip.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.narutoninjawars.pun.pl