Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-04-13 23:05:09

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

Dlatego, że jeżeli mężczyzna z jakiegoś powodu daje sobie uciąć wacka i dorobić pochwę, to moim zdaniem ma jakieś poważne zaburzenie (nie czuję się taką płcią w jakiej jest, ma zbyt wybujałą potrzebę poniżania się, swoją seksualność stawia dalece ponad normalne życie i relacje).

Offline

 

#22 2014-04-13 23:13:59

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

Nie, ja porafię zrozumieć osoby zmieniające swoją płeć. Jednak nie pojmuje mężczyzn, którzy przebierają się za kobiety, a na drugi dzień normalnie w spodniach w kancik, krawacie i marynarce idą do pracy.

Offline

 

#23 2014-04-13 23:37:22

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

Ja też potrafię zrozumieć, ale uważam że jest to zaburzenie psychiczne/genetyczne/medyczne czy jakkolwiek inaczej by to nazwać. Generalnie mówiąc jest to jakiś defekt takiego faceta i tyle. Nie jest to coś co on lubi, to jest po prostu jakieś zaburzenie.

Oczywiście jeśli mówimy o obcinaniu wacka.

Offline

 

#24 2014-04-14 00:14:16

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

No tak, no bo w końcu z jakiejś przyczyny chce zmienić tą płeć. A nie jest to normalne, standardowe zachowanie  osobnika.

Offline

 

#25 2014-04-14 10:41:33

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

Otóż o to właśnie mi chodziło.

Pan uznał za stosowne "przepytać" mnie z tej ankiety, i w sumie to nawet dla długodystansowych par z jakimś tam doświadczeniem może to być ciekawe.

Offline

 

#26 2014-04-17 12:01:57

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

Ja myślę, że są takie rzeczy o którym się nam nawet nie śniło A przynajmniej mnie ;D

Aczkolwiek szkoda, że jak wchodziłam w klimat nie znalazłam czegoś takiego.

Offline

 

#27 2014-04-17 12:36:20

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

Dokładnie nie sniło, dosłownie
ja się cieszę,że dzieki forum, opinii i doświadczeń osób mogę się wielu nowych, interesujących rzeczy dowiedzieć


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#28 2014-04-17 19:26:33

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

Właśnie to jest w tym wszystkim najlepsze, dlatego bardzo dziwią mnie osoby, które nie przystępują do tego typu czynności ( typu dyskusji, zadając nurtujące nas pytania - zamiast mówić ' może kiedyś się dowiem - i uzyskując rzeczową odpowiedź ) tłumacząc sobie, że albo jestem za młoda i mnie wyśmieją bądź ja i tak nie mam doświadczenia, więc będę im zbędna. To jest według mnie bardzo głupie zachowanie, w szczególności, że głównym plusem ( i zarazem minusem ) internetu jest jego anonimowość ( oczywiście zachowując należytą kulture ).

Offline

 

#29 2014-04-17 21:43:08

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

Mnie się wydaje że dla wielu osób jest to temat bardzo wstydliwy i nie bardzo chcą cokolwiek na ten temat mówić. Poza tym, zwróćcie uwagę że tak jak tutaj, czy na poprzednim forum - mało kto zadaje pytanie. Raczej wyrażamy swoje opinie.
Zwłaszcza, że często się zdarza, że osoby z bardzo małym doświadczeniem i wiedzą wypowiadają się dość autorytatywnie, a to z kolei powoduje że nie bardzo ma się ochotę wypowiadać.
Sama wiem po sobie, jak zaczynałam grzebać w tematach GOR i GL nie miałam pojęcia nawet za bardzo o co mam zapytać

Offline

 

#30 2014-04-17 22:23:51

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

A dla mnie np. samo zarejestrowanie się jeszcze na poprzednim forum było czymś w rodzaju przyznania się przed sobą do pewnych rzeczy i zaakceptowania tego. Długo nie chciałam tego zrobić, bo moje preferencje wydawały mi się dużym odchyłem od normy. I myślę, że wiele osób z tego samego też powodu nawet się nie rejestruje na takich forach. A to że boimy się wyjść na śmiesznych, to inna sprawa. Jednak to są dość hmm intymne tematy, jakie tu poruszamy.

A co do jeszcze ankiety, to właśnie sobie wyobraziłam jak odpowiadam na pytanie o swoje granice potencjalnemu Panu niektórymi hasłami z tej ankiety, hahaha, chyba sam by uciekł

Offline

 

#31 2014-04-17 22:44:44

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

Jak dla mnie omawianie takiej ankiety oczy w oczy, by było strasznie krępujące. Jestem takim wstydziochem, odnośnie takich tematów. Co innego, gdy nie mam tej osoby przed sobą

Offline

 

#32 2014-04-17 23:23:15

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

A ja się w sumie świetnie bawiłam. Pan zawiązał mi oczy, w międzyczasie mnie pieścił i w sumie to jakoś nie miałam czasu zastanawiać się nad tym czy się wstydzę czy nie - zwłaszcza, że miałam zasłonięte oczy, więc tak jakby mnie nie było : D

Offline

 

#33 2014-04-18 19:50:52

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

No to ja akurat nie znalazłam tam niczego, na co miałabym "chceeeee", chociaż Pan chciał też żebym nadawała numerki i to w sumie zmusiło mnie do określenia tego, co mnie kręci a co nie koniecznie. Więc też się czegoś o sobie dowiedziałam

Offline

 

#34 2014-04-21 21:59:28

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

Pytania są nośnikiem ciekawości, czasami są wręcz idiotyczne, ale nie da się nikogo zmusić do ich zadawania..., to nie wstyd, a raczej brak zainteresowania są powodem ich braku

Offline

 

#35 2014-04-22 13:04:16

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta Suki

dokładnie tak Lajlo, ja wychodzę z założenia, że "koniec języka za przewodnika"- jak nie zapytasz, nie będziesz wiedzieć, to nie wstyd zadawać pytania, pod warunkiem, że mieszczą się w granicach taktu

Offline

 

#36 2014-04-23 10:07:56

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

Tak, tak jasna sprawa, jeśli się nie odważę zadać pytania to się nie dowiem i będzie mnie to meczyć
- " Kto pyta nie błądzi " 


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#37 2014-05-13 14:51:58

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Ankieta Suki

Z ankietą spotkałam się już jakiś czas temu. Są praktyki na które nie zgodziłabym się przenigdy - to te w których jest więcej osób niż ja i Pan. Nie wyobrażam sobie na przykład "aukcji". Reszta, o ile bezpieczna dla zdrowia, jest kwestią zachcianek Pana

Rozmowa na temat ankiety nie byłaby dla mnie (już teraz) krępująca, co wynika raczej z mojego gadulstwa i otwartości... oraz szczerości w związku/relacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bud.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.zs24torun.pun.pl