Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2017-02-06 14:27:14

0aA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Witam

Witam wszystkich obecnych o ile tacy tu jeszcze są. Tak samo jak Crystal mam wrażenie, że forum sprawia wrażenie martwego. No zobaczymy. Choć prawdę mówiąc to całe internetowe zainteresowanie BDSM-mem powoli jakby zamierało. Szkoda bo w realu np. ja nie mam możliwości do swobodnego pogadania. Może tu się coś uda.
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2017-02-12 08:53:48

 Crystal

Użytkownik

Skąd: Szkocja
Zarejestrowany: 2016-10-03
Posty: 17
Punktów :   

Re: Witam

Ja z kolei się cieszę, że to internetowe zakręcenie wokół klimatu powoli zamiera. Dzięki temu mniej dzieciarni i ludzi, którzy mylą bdsm z łatwym sensem i znęcaniem się nad innymi, a więcej tych, którzy po prostu to... czują. poza tym - jakość, nie ilość. Witaj.


"A mój duch wzleciał wysoko, szybował po całych niebiosach."

Offline

 

#3 2017-02-12 13:18:01

0aA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witam

No ale ta jakość z niczego się nie weźmie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbox360x.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.bud.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.scaletuning.pun.pl