Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2016-03-30 21:38:52

 slave74

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-30
Posty: 1
Punktów :   

Ogłoszenia

Witam. Niedawno odkryłem to forum i postanowiłem się zarejestrować żeby poznać ciekawych ludzi.O mnie?Uległy biseksualny czterdziestolatek pozna Panią,chętnie dojrzałą i puszystą,lub młodziutką Dominę potrafiącą fistować lub brać strap onem czy innymi zabawkami śmiecia. Mile widziane także Panie które chciały by spróbować takich praktyk po raz pierwszy.Potrafię chodzić na smyczy przy nodze, aportować. Chętnie także zostanę pony slave Jeśli Pani zechce, z radością klęknę i doprowadzę Ją do orgazmu językiem.Kocham też tulić się, całować, głaskać i pieścić Kobiece nóżki w rajstopach, pończochach lub legginsach.Chętnie na Pani oczach zaspokoję mężczyznę lub innego śmiecia Na co dzień noszę pas cnoty, więc klasyczny seks nie jest dla mnie niezbędny.

Mile widziana także uległa lub niewolnica. Może we dwójkę łatwiej będzie nam spełnić swoje marzenia.Para uległych to jednak kąsek dla dominujących osób więc spróbujmy. Jeśli chodzi o mnie,na co dzień jestem zdrowym,normalnym i przeciętnym facetem. Nie wyróżniam się z tłumu.Jeśli o Ciebie? Nie mam żadnych wymagań ani warunków.Nie ważne czy jesteś młoda czy dojrzała,gruba czy chuda,ładna czy brzydka. Ważne żebyś była lub czuła się uległa.Między nami seks pod żadną postacią nie wchodzi w rachubę,chyba że sama tego będziesz chciała.
Mile widziane Panie z Lubelszczyzny lub Radomia i okolic

Offline

 

#2 2016-08-17 10:19:52

patong

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

uż w najbliższy czwartek spotkanie z Seanim Love & Rosie Hart. Na czym polega Kink? Opowiedzą zagraniczni goście:
https://www.facebook.com/events/663715260470798/
Instytut Pozytywnej Seksualności zaprasza!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.zubr.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl