Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-10-15 00:39:29

 zoya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 25
Punktów :   

przesiąknięta uległością - melisa - blog

Cytat z bloga...

"melisa

14 października 2015 o 20:48

Publikuję prawie wszystkie komentarze , nawet te niepochlebne , co chyba widać. "


"prawie" robi wielka różnicę, meliso!

Na swoim blogu faktycznie możesz pisać co chcesz i żadnych prywatnych postów nie komentowałam i nie zamierzam.

Możesz, również, zupełnie swobodnie  czynić aluzje do osób, których komentarzy nie akceptujesz, odbierając im możliwość odpowiedzi. To kompletny absurd i zupełnie nie da się tego wytłumaczyć swobodą wypowiedzi.

I mijasz się z prawdą w kwestii wymieniania nicków, ponieważ mojego użyłaś  nawet w treści posta, który wisiał na Twoim blogu przez kilka dni, a potem go usunęłaś. To zdeterminowało mnie do wyegzekwowania od Ciebie odpowiedzi na Twój komentarz pod moim adresem.

Podkreślam, że mój jedyny komentarz na Twoim blogu, miał na celu sprostowanie kompletnie nieuprawnionej definicji kajiry, bo zależy mi na tym, aby wiadomości o Gorean jakie krążą po sieci były rzetelne
A tymczasem muszę teraz pisać do Ciebie na tym forum, bo Ty obawiasz się merytorycznej dyskusji o Goreańskiej niewolnicy i oczywiście zignorowałaś moją prośbę o umieszczenie komentarza.

Idąc za radą uzytkowików tego forum, wobec wyżej wymienionych faktów, stanowczo proszę, abyś usunęła mój komentarz z Twojego bloga!
Robię to w tym miejscu, bo Twój blog stał się dla mnie kompletnie niewiarygodny!
a tą drogą wiadomość dotrze na Twój email.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ojciecmateusz.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.zubr.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl