Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-06-06 13:50:41

 zoya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 25
Punktów :   

Magia tajnych stowarzyszeń

Absolutnie kręci mnie taki specyficzny klimat grup skupionych wokół erotycznie zabarwionych fantazji, również tych bdsmowych, ale nie tylko.
Dlatego, moim faworytem jest film Stanleya Kubricka "Oczy szeroko zamknięte".

Nie jest on typowym filmem klimatycznym, bo nie o praktyki sm w nim chodzi. Jednak jest coś magicznego w tym, że człowiek, którego największym kapitałem w dziedzinie seksualności jest wyobraźnia, chce, dąży do tego, aby realizować swoje najskrytsze fantazje.
Bardzo ciekawie pokazany jest w tym filmie mechanizm tak typowy dla nas. Wciąż poszukujemy tego co da spełnienie, co da przyjemność i często nie sięgamy po najprostsze rozwiązania, tworząc we własnym małym kosmosie taka atmosferę, tylko wydaje nam się, że spełnienie jest tam, gdzie nas nie ma.
No i atmosfera napięcia, którą tak bardzo lubię, bo wywołuje dreszcz. Emocje, które wszyscy odczuwamy, nawet jeśli się nie przyznajemy... zazdrość, pożądanie, niepewność, nienawiść, zemsta. Niby wszystkie negatywne, ale gdyby ich nie było nasza egzystencja byłaby jednostajna i monotonna.
Oczywiście, to moje zdanie

https://www.youtube.com/watch?v=yzkVAUFptaA

Offline

 

#2 2015-06-06 22:36:17

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Magia tajnych stowarzyszeń

Wow, odebrałam ten film zupełnie, zupełnie inaczej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cyber-swiat.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl